POLSKA - AUSTRIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Tanie przejazdy do Austrii. Kupuj online bilety autokarowe, korzystając z łatwego i szybkiego w obsłudze systemu rezerwacji MySky.pl.

Dostojna Austria wita z otwartymi ramionami podróżnych, pragnących zaznajomić się z jej historią, zabytkami, pięknymi krajobrazami, a także z wyjątkową kuchnią. Wybierz się na weekend - lub na dłuższe wczasy - do kraju, w którym urodzili się Mozart i Strauss.

Garść przydatnych informacji: Austria to leżący w środkowej Europie, stosunkowo niewielki kraj ze stolicą w Wiedniu. Zamieszkuje go niecałe 8,5 miliona osób. Językiem urzędowym jest niemiecki, zaś walutą - euro. Powierzchnia Austrii wynosi niecałe 84 000 kilometrów kwadratowych.

Nabądź najtańsze bilety do Czech, a także na autokary do Polski - w łatwy i bezpieczny sposób: wyszukaj kurs, wypisz formularz rezerwacji i wpłać należność przez Internet. Wyślemy Ci e-mailem bilet przygotowany do wydrukowania. Chcesz go zmienić albo wycofać? Zaloguj się w serwisie podając nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji oraz kod dostępu, po czym wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeśli potrzebujesz pomocy albo masz pytania związane z portalem, skontaktuj się z nami korzystając z darmowego komunikatora dostępny w serwisie.