POLSKA - AUSTRIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Oszczędne przejazdy do Austrii. Kupuj online bilety autokarowe, korzystając z przyjaznego i szybkiego w obsłudze systemu rezerwacji MySky.pl.

Dumna Austria serdecznie wita podróżnych, pragnących zaznajomić się z jej historią, zabytkami, wspaniałymi krajobrazami, a także z niepowtarzalną kuchnią. Wybierz się na weekend - lub na dłuższe wczasy - do kraju, w którym urodzili się Mozart i Strauss.

Garść przydatnych informacji: Austria to położony w centralnej Europie, stosunkowo niewielki kraj ze stolicą w Wiedniu. Mieszka w nim niecałe osiem i pół miliona osób. Językiem urzędowym jest niemiecki, natomiast walutą - euro. Powierzchnia Austrii wynosi niecałe 84 tysiące kilometrów kwadratowych.

Zakup najtańsze bilety do Czech, a także na autokary do Polski - w prosty i przyjazny sposób: znajdź kurs, wypełnij formularz rezerwacji i wpłać należność drogą internetową. Wyślemy Ci e-mailem bilet przygotowany do druku. Masz zamiar go poprawić albo anulować? Zaloguj się w portalu, wykorzystując nazwisko kupca i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji oraz kod dostępu, po czym wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeżeli potrzebujesz porady albo masz jakieś pytania, napisz do nas wykorzystując komunikator dostępny na naszej stronie.