POLSKA - CZECHY

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Wyrusz na wyprawę po historycznych miejscach, legendarnych browarach i restauracjach, w których skosztujesz wyjątkowej, czeskiej kuchni!

Wyjazd do Czech to wspaniały sposób na weekendowy lub dłuższy wypoczynek. Czechy bowiem są krajem niezmiernie atrakcyjnym zarówno dla zwolenników podróży szlakiem historii, jak i wypraw kulinarnych lub imprezowych. Spędź pełne wrażeń, a zarazem niedrogie wakacje, poznając kraj naszych południowych przyjaciół.

Garść przydatnych informacji: leżąca w środkowej Europie Republika Czeska, której stolicą jest Praga, to kraj zamieszkany przez ok. dziesięć i pół miliona osób. Graniczy z Polską, Słowacją, Austrią i Niemcami. Na jego obszarze uznaje się dwa języki urzędowe: czeski oraz słowacki. Jednostką monetarną kraju jest czeska korona, dzieląca się na 100 halerzy.

Zakup najtańsze bilety na przewozy międzynarodowe do Czech - w łatwy i przyjazny sposób: wyszukaj kurs, wypisz formularz zamówienia i wpłać należność przez Internet. Prześlemy Ci e-mailem bilet gotowy do wydrukowania. Masz zamiar go zmienić albo wycofać? Zaloguj się w serwisie podając nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji oraz kod dostępu, i wydrukuj bilet ponownie! Jeżeli potrzebujesz pomocy albo masz jakieś pytania, zadaj je wykorzystując komunikator dostępny na stronie głównej serwisu.