POLSKA - CZECHY

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Wyrusz na tournee po historycznych miejscach, legendarnych browarach i restauracjach, w których zasmakujesz wyjątkowej, czeskiej kuchni!

Wycieczka do Czech to wspaniały sposób na weekendowy lub wakacyjny wypoczynek. Czechy bowiem są krajem niezwykle atrakcyjnym zarówno dla miłośników podróży tropem historii, jak i wypraw kulinarnych lub imprezowych. Spędź pełne wrażeń, a zarazem tanie wakacje, poznając kraj naszych południowych sąsiadów.

Garść przydatnych informacji: leżąca w środkowej części Europy Republika Czeska, ze stolicą w Pradze, to kraj zamieszkany przez ok. dziesięć i pół miliona osób. Graniczy z Polską, Słowacją, Austrią i Niemcami. Na jego obszarze uznaje się dwa języki urzędowe: czeski oraz słowacki. Jednostką monetarną kraju jest czeska korona, dzieląca się na 100 halerzy.

Nabądź najtańsze bilety na przewozy międzynarodowe do Czech - w łatwy i przystępny sposób: wyszukaj połączenie, wypisz formularz zakupu i wpłać należność drogą internetową. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem bilet gotowy do druku. Chcesz go zmienić lub zwrócić? Zaloguj się w portalu, podając nazwisko kupującego i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji oraz kod dostępu, i wydrukuj bilet ponownie! Jeśli potrzebujesz porady lub masz jakieś pytania, napisz do nas wykorzystując komunikator dostępny w serwisie.