POLSKA - DANIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Czy wiesz, że Duńczycy to jeden z najbardziej zadowolonych z życia narodów Europy? Sprawdź dlaczego, wybierając się w podróż do ich ojczyzny!

Dania to dość rzadko wybierany przez podróżników z Polski cel wakacyjnych wyjazdów. Przeciwstaw się letniej rutynie - zamiast znowu jechać do Francji, Włoch czy Hiszpanii, poznaj jeden z niedocenianych klejnotów Europy. Dania zachwyci Cię i podbije Twe serce - wystarczy dać jej szansę.

Garść przydatnych informacji: Królestwo Danii położone jest w centralnej Europie, w większości na Półwyspie Jutlandzkim, choć znaczną część kraju stanowią okoliczne wyspy. Stolicą Danii jest Kopenhaga, językiem urzędowym duński, zaś walutą duńska korona. Nie jest to duży ani zatłoczony kraj - zamieszkuje go zaledwie pięć i pół miliona osób.

Zakup najtańsze bilety na autokary do Danii - w łatwy i przyjazny sposób: wyszukaj połączenie, wypisz formularz rezerwacji i wpłać należność drogą internetową. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem bilet przygotowany do druku. Chciałbyś go zmienić lub zwrócić? Zaloguj się w serwisie wykorzystując nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet jeszcze raz! Jeśli obsługa systemu sprawia Ci trudność lub masz pytania związane z portalem, napisz do nas przez bezpłatny komunikator dostępny w serwisie.