POLSKA - FRANCJA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Nie ma drugiego takiego kraju, jak romantyczna Francja. Gdy raz ją odwiedzisz, sercem pozostaniesz w niej już na zawsze!

Piękna i romantyczna Francja to doskonałe miejsce na spędzenie miłych chwil tylko we dwoje. Zabierz swoją wybrankę na spacer uliczkami Paryża, wybierzcie się do najlepszych winnic leżących w oddaleniu od miasta, a także zrelaksujcie się, rozkoszując się ciepłą wodą Morza Śródziemnego na Lazurowym Wybrzeżu. Z wczasów we Francji nie sposób wrócić rozczarowanym!

Garść przydatnych informacji: Francja to leżący w zachodniej Europie kraj, graniczący z aż ośmioma innymi państwami: Niemcami, Włochami, Hiszpanią, Szwajcarią, Belgią, Luksemburgiem, Monako oraz Andorą. Jego stolicą jest Paryż, jednostką monetarną euro, zaś językiem urzędowym - francuski. Liczba ludności Francji zbliżona jest do 65 milionów.

Kup najtańsze bilety na przewóz osób do Francji - w szybki i przystępny sposób: znajdź przejazd, wypisz formularz zakupu i wpłać należność drogą online. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem bilet gotowy do wydrukowania. Masz zamiar go poprawić lub anulować? Zaloguj się w serwisie podając nazwisko kupującego i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet jeszcze raz! Jeżeli obsługa systemu sprawia Ci trudność lub masz pytania związane z portalem, zadaj je przez bezpłatny komunikator dostępny w serwisie.