POLSKA - HOLANDIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Najtańsze przejazdy do Holandii - zorganizuj sobie imprezowy weekend lub wczasy i zakochaj się w kraju wiatraków!

Holandia jest krajem imponującym nie tylko wizualnie, choć jego ogromne równiny potrafią odebrać mowę nawet najbardziej doświadczonym podróżnikom. Jeśli jednak sięgniesz głębiej i zaczniesz zapoznawać się z niderlandzką historią, odkryjesz jeszcze bogatszy świat, który z pewnością wart jest zwiedzenia.

Garść przydatnych informacji: Holandia, kraj leżący nad Morzem Północnym i graniczący z Belgią oraz Niemcami, zajmuje obszar ponad 41 tysięcy kilometrów kwadratowych. Jego stolicą jest Amsterdam, zaś językiem urzędowym - niderlandzki. Jako że Holandia jest jednym z najważniejszych krajów członkowskich Unii Europejskiej, obowiązująca w nim waluta to euro.

Zakup najtańsze bilety autokarowe do Holandii - w prosty i przyjazny sposób: wyszukaj kurs, wypisz formularz zamówienia i wpłać należność drogą internetową. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do wydrukowania. Chciałbyś go zmienić albo zwrócić? Zaloguj się w portalu, podając nazwisko kupca i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeśli potrzebujesz porady albo masz pytania związane z portalem, skontaktuj się z nami wykorzystując komunikator dostępny w serwisie.