POLSKA - NIEMCY

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Jak najwygodniej przemierzać kraj naszych zachodnich sąsiadów? Autokarem, czyli środkiem transportu, dzięki któremu z bliska zobaczysz jego fascynującą różnorodność. Zdobądź bilet w kwadrans - skorzystaj z MySky.pl!

Niemcy to doskonałe miejsce na spędzenie zarówno zimowych, jak i letnich wczasów. Stoki narciarskie, łąki w górskich krainach, sielankowe miasteczka i wioski, rozwinięte i tętniące życiem metropolie - to wszystko poznasz podczas podróży przez kraj Marcina Lutra, Goethego i Schillera. Wybierz się w relaksującą, pouczającą, a jeśli zechcesz - również ekscytującą podróż, którą zorganizujesz za pomocą naszego serwisu.

Garść przydatnych informacji: Niemcy to państwo położone w centralnej Europie, posiadające dostęp do Bałtyku i Morza Północnego. Jego stolicą jest Berlin. Kraje graniczące z Niemcami to Polska, Czechy, Austria, Szwajcaria, Francja i Dania. Walutą Niemiec jest euro, językiem urzędowym - niemiecki.

Zakup najtańszy bilet autokarowy do Niemiec - w szybki i przystępny sposób: znajdź połączenie, wypełnij formularz zakupu i wpłać należność drogą online. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do wydrukowania. Chcesz go poprawić lub zwrócić? Zaloguj się w portalu, wykorzystując nazwisko kupca i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet ponownie! Jeśli obsługa systemu sprawia Ci trudność lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami przez bezpłatny komunikator dostępny w serwisie.