POLSKA - NIEMCY

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Jak najlepiej przemierzać ojczyznę naszych zachodnich sąsiadów? Autokarem, czyli środkiem transportu, dzięki któremu z bliska zobaczysz jego fascynującą różnorodność. Kup bilet w 15 minut - skorzystaj z MySky.pl!

Niemcy to doskonały kraj na spędzenie zarówno zimowych, jak i letnich wakacji. Stoki narciarskie, łąki w górskich krainach, sielankowe miasteczka i wioski, rozwinięte i tętniące życiem metropolie - to wszystko poznasz w trakcie podróży przez kraj Marcina Lutra, Goethego i Schillera. Wybierz się w relaksującą, pouczającą, a jeśli zechcesz - również ekscytującą podróż, którą zaplanujesz szybko i wygodnie, korzystając z naszego serwisu.

Garść przydatnych informacji: Niemcy to państwo położone w środkowej Europie, posiadające dostęp do Morza Bałtyckiego i Morza Północnego. Jego stolicą jest Berlin. Kraje graniczące z Niemcami to Polska, Czechy, Austria, Szwajcaria, Francja i Dania. Walutą Niemiec jest euro, językiem urzędowym - niemiecki.

Zdobądź najtańszy bilet autokarowy do Niemiec - w szybki i bezpieczny sposób: wyszukaj kurs, wypełnij formularz rezerwacji i wpłać należność przez Internet. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem bilet gotowy do druku. Masz zamiar go poprawić lub wycofać? Zaloguj się w portalu, podając nazwisko kupca i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji oraz kod dostępu, i wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeżeli potrzebujesz porady lub masz pytania związane z portalem, zadaj je przez bezpłatny komunikator dostępny na stronie głównej serwisu.