Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Malev to przewoźnik powietrzny pochodzący z Węgier. Jest to zarazem jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek lotniczych we wschodniej i centralnej części kontynentu. Chcesz spędzić {wakacje|urlop] między Portugalią a Rosją? Oto Twój środek transportu - oszczędny i wygodny zarazem.

Linie powstały w roku 1946 - od tamtej chwili skutecznie walczą o klientów z liderami lotniczego rynku. Co ciekawe, odniosły sukces mimo wykorzystania znacznie mniejszych środków. Umożliwiła to m. in. niezwykle przemyślna polityka cenowa, wdrożona u początków istnienia przedsiębiorstwa: bilety lotnicze nie mogły kosztować więcej niż przejazd koleją do tej samej miejscowości. Taki zabieg sprawił, że coraz więcej osób przekonywało się nie tylko do samej firmy, ale i do transportu lotniczego w ogóle. Można zatem powiedzieć, że linie Malev odegrały niebagatelną rolę w promowaniu nowoczesnych technologii w centralnej Europie.

Obecnie linie dysponują dwudziestoma dwoma samolotami, wożącymi pasażerów między pięćdziesięcioma miejscowościami położonymi w trzydziestu pięciu krajach. Nie jest to bardzo rozbudowana oferta, ale z pewnością usatysfakcjonuje osoby wybierające się w podróż po Europie.

Naprawdę tanie latanie z Malev jest możliwe dzięki systemowi rezerwacji biletów lotniczych www.mysky.pl. Zdobądź swoje bilety w najszybszy i najbardziej oszczędny sposób. Skorzystaj z możliwości kupna online bądź skontaktuj się z nami telefonicznie. Numery: +48 32 728 30 18 - dla połączeń zagranicznych oraz osób dzwoniących z telefonu komórkowego.