Bilety tanich linii lotniczych

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Tanie linie lotnicze - promocje, zniżki, najlepsze okazje!

Tanie linie lotnicze to wciąż młoda inicjatywa, w Europie rozpropagowana przez irlandzką firmę Ryanair na początku lat dziewięćdziesiątych. Choć czołowi przedstawiciele branży nie mogą pochwalić się długoletnią tradycją, to wypracowany przez nich model usług transportowych natychmiast spotkał się z entuzjazmem podróżnych. Oczekujesz tylko i wyłącznie przewozu z miejsca na miejsce? Nie interesują Cię dodatkowe wygody? Skorzystaj z tanich linii - będziesz całkowicie usatysfakcjonowany.

Czym wyróżniają się tanie linie na tle swej droższej konkurencji? Podczas przelotu nie obejrzysz filmu ani nie dostaniesz wliczonego w cenę biletu poczęstunku (choć możesz zamówić przekąski za dodatkową opłatą). Nie zarezerwujesz konkretnego miejsca ani nie polecisz w pierwszej klasie. Jest to więc opcja dla osób, którym nie zależy na komforcie podczas krótkiej zazwyczaj podróży. Oszczędnie, bezpiecznie i szybko - to motto przewoźników oferujących tanie loty.

Aby zarezerwować tanie bilety lotnicze w serwisie MySky.pl, skorzystaj z wyszukiwarki połączeń, wybierz lot, wypełnij formularz zakupu i wpłać należność przez Internet - w ciągu kwadransa otrzymasz przez e-mail gotowe do druku dokumenty uprawniające do przelotu. Możesz też złożyć zamówienie przez infolinię: +48 32 728 30 18 (dla telefonów komórkowych i połączeń z zagranicy).