Bilety lotnicze linii Ryanair

Ryanair jest liderem wśród europejskich tanich linii lotniczych. Przedsiębiorstwo jest uważane za branżowego pioniera; odegrało ono największą rolę w kształtowaniu rynku tanich lotów. Każdego roku samolotami irlandzkiego przewoźnika podróżuje ponad 66 milionów pasażerów.
  • Rok powstania: 1985
  • Liczba samolotów: ponad 250
  • Liczba miejscowości docelowych: 160
  • Działalność w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Ryanair to niekwestionowany lider rynku tanich linii lotniczych. Choć jest to względnie młoda firma, jej niezwykła kariera sprawiła, że na stałe zapisała się w świadomości podróżników z całego kontynentu.

Tanie linie lotnicze Ryanair istnieją od 1985 roku. Mniej więcej od połowy lat 90. są znane jako jeden z najbardziej liczących się graczy na rynku tanich lotów; niewielu pasażerów zdaje sobie jednak sprawę, że gdyby nie Ryanair, obecnie branża ta mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.

Rewolucyjny pomysł rezygnacji z podstawowych - wydawałoby się - wygód podczas lotu, takich jak wliczony w cenę biletu obiad, czy podział kabiny pasażerskiej na klasy podróży, umożliwił pochodzącej z Irlandii firmie zaoferowanie cen, na jakie konkurenci nie mogli sobie do tej pory pozwolić. Nowy model działalności szybko zyskał uznanie podróżnych, a próby jego zmiany spotykały się z niechęcią klientów. To właśnie maksymalna prostota przesądziła o sukcesie Ryanair.

Szukasz tanich lotów do krajów europejskich? Rezerwacja biletów lotniczych linii Ryanair jest możliwa w portalu www.mysky.pl - kupując przez Internet zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze.