Bilety lotnicze linii Ryanair

Ryanair jest liderem wśród europejskich tanich linii lotniczych. Przedsiębiorstwo jest uważane za branżowego pioniera; odegrało ono największą rolę w kształtowaniu rynku tanich lotów. Każdego roku samolotami irlandzkiego przewoźnika podróżuje ponad 66 milionów pasażerów.
  • Rok powstania: 1985
  • Liczba samolotów: ponad 250
  • Liczba miejscowości docelowych: 160
  • Działalność w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Ryanair to aktualny lider rynku tanich lotów. Choć jest to względnie młoda firma, jej oszałamiająca kariera sprawiła, że na stałe zapisała się w świadomości podróżników z całego kontynentu.

Tanie linie lotnicze Ryanair istnieją od 1985 roku. Mniej więcej od połowy lat dziewięćdziesiątych są znane jako jeden z najważniejszych graczy na rynku tanich lotów; niewielu klientów linii zdaje sobie jednak sprawę, że gdyby nie Ryanair, obecnie branża ta mogłaby przybrać zupełnie inne kształty.

Rewolucyjny pomysł rezygnacji z podstawowych - jak mogłoby się zdawać - wygód podczas podróży, takich jak wliczony w cenę biletu posiłek, czy podział działu pasażerskiego na klasy podróży, umożliwił irlandzkiej firmie ustalenie cen, na jakie konkurenci nie mogli sobie dotąd pozwolić. Nowy model sprzedaży natychmiastowo zyskał uznanie pasażerów, a próby jego zróżnicowania spotykały się ze sprzeciwem klientów. To właśnie absolutna prostota zdecydowała o sukcesie Ryanair.

Szukasz tanich lotów do krajów położonych w Europie? Rezerwacja biletów lotniczych linii Ryanair jest możliwa w serwisie www.mysky.pl - kupując online zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze.