Bilety lotnicze linii Ryanair

Ryanair jest liderem wśród europejskich tanich linii lotniczych. Przedsiębiorstwo jest uważane za branżowego pioniera; odegrało ono największą rolę w kształtowaniu rynku tanich lotów. Każdego roku samolotami irlandzkiego przewoźnika podróżuje ponad 66 milionów pasażerów.
  • Rok powstania: 1985
  • Liczba samolotów: ponad 250
  • Liczba miejscowości docelowych: 160
  • Działalność w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Ryanair to europejski lider rynku tanich lotów. Choć jest to względnie młoda firma, jej oszałamiająca kariera sprawiła, że na stałe zakorzeniła się w świadomości podróżników z całego kontynentu.

Tanie linie lotnicze Ryanair działają od 1985 roku. Mniej więcej od połowy lat dziewięćdziesiątych są znane jako jeden z najważniejszych graczy na rynku tanich lotów; niewielu pasażerów zdaje sobie jednak sprawę, że gdyby nie Ryanair, dziś branża ta mogłaby przybrać zupełnie inne kształty.

Nowatorski pomysł rezygnacji z podstawowych - jak mogłoby się zdawać - wygód podczas lotu, takich jak wliczony w cenę biletu obiad, czy podział działu pasażerskiego na klasy podróży, umożliwił pochodzącej z Irlandii firmie zaoferowanie cen, na jakie konkurencyjni przewoźnicy nie mogli sobie do tej pory pozwolić. Nowy model sprzedaży natychmiastowo zyskał uznanie pasażerów, a próby jego zmiany spotykały się z niechęcią klientów. To właśnie maksymalna prostota przesądziła o sukcesie Ryanair.

Szukasz tanich lotów do krajów położonych w Europie? Rezerwacja biletów lotniczych linii Ryanair jest możliwa w portalu www.mysky.pl - dzięki zakupowi online zaoszczędzisz czas i pieniądze.