Bilety lotnicze linii Ryanair

Ryanair jest liderem wśród europejskich tanich linii lotniczych. Przedsiębiorstwo jest uważane za branżowego pioniera; odegrało ono największą rolę w kształtowaniu rynku tanich lotów. Każdego roku samolotami irlandzkiego przewoźnika podróżuje ponad 66 milionów pasażerów.
  • Rok powstania: 1985
  • Liczba samolotów: ponad 250
  • Liczba miejscowości docelowych: 160
  • Działalność w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Ryanair to aktualny lider rynku tanich linii lotniczych. Choć jest to względnie młoda firma, jej niezwykła kariera sprawiła, że na zawsze zakorzeniła się w świadomości podróżników z całego kontynentu.

Tanie linie lotnicze Ryanair działają od 1985 roku. Mniej więcej od połowy lat dziewięćdziesiątych są znane jako jeden z najbardziej liczących się graczy na rynku dyskontowych lotów; niewielu podróżujących zdaje sobie jednak sprawę, że gdyby nie Ryanair, dziś branża ta mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.

Innowacyjny pomysł rezygnacji z podstawowych - jak się wówczas wydawało - wygód podczas przelotu, takich jak wliczony w cenę biletu obiad, czy podział działu pasażerskiego na klasy podróży, umożliwił pochodzącej z Irlandii firmie zaoferowanie cen, na jakie konkurenci nie mogli sobie dotąd pozwolić. Nowy model sprzedaży szybko zyskał uznanie podróżnych, a próby jego zmiany spotykały się z niechęcią klientów. To właśnie maksymalna prostota zdecydowała o sukcesie Ryanair.

Szukasz tanich lotów do krajów położonych w Europie? Rezerwacja biletów lotniczych linii Ryanair jest możliwa w serwisie www.mysky.pl - kupując online zaoszczędzisz czas i pieniądze.