Bilety lotnicze linii Ryanair

Ryanair jest liderem wśród europejskich tanich linii lotniczych. Przedsiębiorstwo jest uważane za branżowego pioniera; odegrało ono największą rolę w kształtowaniu rynku tanich lotów. Każdego roku samolotami irlandzkiego przewoźnika podróżuje ponad 66 milionów pasażerów.
  • Rok powstania: 1985
  • Liczba samolotów: ponad 250
  • Liczba miejscowości docelowych: 160
  • Działalność w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Ryanair to europejski lider rynku tanich lotów. Choć jest to względnie młoda firma, jej niezwykła kariera sprawiła, że na stałe zakorzeniła się w świadomości podróżników z całego kontynentu.

Tanie linie lotnicze Ryanair istnieją od 1985 roku. Mniej więcej od połowy lat 90. są znane jako jeden z najbardziej liczących się graczy na rynku dyskontowych lotów; niewielu pasażerów zdaje sobie jednak sprawę, że gdyby nie Ryanair, dziś branża ta mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.

Innowacyjny pomysł rezygnacji z podstawowych - jak się wówczas wydawało - wygód podczas przelotu, takich jak wliczony w cenę biletu posiłek, czy podział działu pasażerskiego na klasy podróży, umożliwił pochodzącej z Irlandii firmie ustalenie cen, na jakie konkurenci nie mogli sobie do tej pory pozwolić. Nowy model sprzedaży błyskawicznie zyskał uznanie podróżnych, a próby jego zmiany spotykały się ze sprzeciwem klientów. To właśnie absolutna prostota przesądziła o sukcesie Ryanair.

Interesują Cię tanie loty do krajów położonych w Europie? Rezerwacja biletów lotniczych linii Ryanair jest możliwa w portalu www.mysky.pl - kupując przez Internet zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze.