Bilety lotnicze linii Ryanair

Ryanair jest liderem wśród europejskich tanich linii lotniczych. Przedsiębiorstwo jest uważane za branżowego pioniera; odegrało ono największą rolę w kształtowaniu rynku tanich lotów. Każdego roku samolotami irlandzkiego przewoźnika podróżuje ponad 66 milionów pasażerów.
  • Rok powstania: 1985
  • Liczba samolotów: ponad 250
  • Liczba miejscowości docelowych: 160
  • Działalność w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Ryanair to aktualny lider rynku tanich linii lotniczych. Choć jest to stosunkowo młoda firma, jej wspaniała kariera sprawiła, że na stałe zapisała się w świadomości podróżnych z całego kontynentu.

Tanie linie lotnicze Ryanair działają od 1985 roku. Mniej więcej od połowy lat dziewięćdziesiątych są znane jako jeden z najważniejszych graczy na rynku dyskontowych lotów; niewielu pasażerów zdaje sobie jednak sprawę, że gdyby nie Ryanair, dzisiaj branża ta mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.

Innowacyjny pomysł rezygnacji z podstawowych - jak się wówczas wydawało - wygód podczas lotu, takich jak wliczony w cenę biletu posiłek, czy podział działu pasażerskiego na klasy podróży, umożliwił irlandzkiej firmie zaoferowanie cen, na jakie konkurencyjni przewoźnicy nie mogli sobie do tej pory pozwolić. Nowy model działalności szybko zyskał uznanie podróżnych, a próby jego zróżnicowania spotykały się ze sprzeciwem klientów. To właśnie maksymalna prostota zdecydowała o sukcesie Ryanair.

Interesują Cię tanie loty do krajów europejskich? Rezerwacja biletów lotniczych linii Ryanair jest możliwa w portalu www.mysky.pl - kupując przez Internet zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze.