Bilety lotnicze linii Ryanair

Ryanair jest liderem wśród europejskich tanich linii lotniczych. Przedsiębiorstwo jest uważane za branżowego pioniera; odegrało ono największą rolę w kształtowaniu rynku tanich lotów. Każdego roku samolotami irlandzkiego przewoźnika podróżuje ponad 66 milionów pasażerów.
  • Rok powstania: 1985
  • Liczba samolotów: ponad 250
  • Liczba miejscowości docelowych: 160
  • Działalność w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Ryanair to europejski lider rynku tanich linii lotniczych. Choć jest to względnie młoda firma, jej niezwykła kariera sprawiła, że na zawsze zapisała się w świadomości pasażerów z całego kontynentu.

Tanie linie lotnicze Ryanair istnieją od 1985 roku. Mniej więcej od połowy lat 90. są znane jako jeden z najważniejszych graczy na rynku tanich lotów; niewielu podróżnych zdaje sobie jednak sprawę, że gdyby nie Ryanair, dzisiaj branża ta mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.

Nowatorski pomysł rezygnacji z podstawowych - jak mogłoby się zdawać - wygód podczas lotu, takich jak wliczony w cenę biletu posiłek, czy podział działu pasażerskiego na klasy podróży, umożliwił irlandzkiej firmie zaoferowanie cen, na jakie konkurencja nie mogła sobie dotąd pozwolić. Nowy model działalności szybko zyskał uznanie pasażerów, a próby jego zmiany spotykały się ze sprzeciwem klientów. To właśnie maksymalna prostota zdecydowała o sukcesie Ryanair.

Szukasz tanich lotów do krajów położonych w Europie? Rezerwacja biletów lotniczych linii Ryanair jest możliwa w portalu www.mysky.pl - dzięki zakupowi online zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze.