Bilety lotnicze linii Ryanair

Ryanair jest liderem wśród europejskich tanich linii lotniczych. Przedsiębiorstwo jest uważane za branżowego pioniera; odegrało ono największą rolę w kształtowaniu rynku tanich lotów. Każdego roku samolotami irlandzkiego przewoźnika podróżuje ponad 66 milionów pasażerów.
  • Rok powstania: 1985
  • Liczba samolotów: ponad 250
  • Liczba miejscowości docelowych: 160
  • Działalność w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Ryanair to europejski lider rynku tanich lotów. Choć jest to stosunkowo młoda firma, jej niezwykła kariera sprawiła, że na zawsze zapisała się w świadomości pasażerów z całego kontynentu.

Tanie linie lotnicze Ryanair działają od 1985 roku. Mniej więcej od połowy lat dziewięćdziesiątych są znane jako jeden z najbardziej liczących się graczy na rynku dyskontowych lotów; niewielu podróżnych zdaje sobie jednak sprawę, że gdyby nie Ryanair, obecnie branża ta mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.

Rewolucyjny pomysł rezygnacji z podstawowych - wydawałoby się - wygód podczas lotu, takich jak wliczony w cenę biletu posiłek, czy podział kabiny pasażerskiej na klasy podróży, umożliwił irlandzkiej firmie zaoferowanie cen, na jakie konkurencja nie mogła sobie do tej pory pozwolić. Nowy model sprzedaży błyskawicznie zyskał uznanie pasażerów, a próby jego zróżnicowania spotykały się z niechęcią klientów. To właśnie maksymalna prostota zdecydowała o sukcesie Ryanair.

Szukasz tanich lotów do krajów położonych w Europie? Rezerwacja biletów lotniczych linii Ryanair jest możliwa w serwisie www.mysky.pl - dzięki zakupowi przez Internet zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze.